Prof. Dr. Mesut Çetin

Klinik Psikofarmakoloji Bülteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology 2017’den itibaren Taylor & Francis Group tarafından “Psychiatry and Clinical Psychopharmacology” adı altında yayınlanacaktır.

Editörlüğünü üstlendiğim Klinik Psikofarmakoloji Bülteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology 26 yıldan beri yayınlanan ve ücretsiz olarak dağıtılan/ ulaşılanbilen bir dergidir. Dergi Ocak 2017 tarihinden itibaren Taylor & Francis Group tarafından yine Open Access olarak “Psychiatry and Clinical Psychopharmacology” adıyla Klinik Psikofarmakoloji Bülteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology ’nin impact factor vs özelliklerini miras alarak yayınlanacaktır.

http://www.tandfonline.com/toc/tbcp20/current

Dergimize bu güne kadar yazılarıyla katkıda bulunan yazarlarımıza, değerli ve tarafsız değerlendirmeleri ile dergimiz yazılarının kaitelerini artırdıklarına inandığımız hakemlerimize, siz değerli meslektaşlarımıza ve özveri ile çalışan yayın/danışma kurulu üyelerimize ve üstün kalitesini tutturan ve sürdüren artır yayıncımı Yerküre Yayıncılık A.Ş. çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarım.

Bilgilerinize saygı ile sunar, yeni çalışmalarınızı ve artarak devam eden desteklerinizi beklerim.

Prof. Dr. Mesut Çetin
Editör